Bubble Shooter - Ücretsiz

Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut73M
  • Sürüm4.4.3.16577
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Bubble Shooter - Ücretsiz indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Bubble Shooter oyununda taktiksel becerilerinizi kullanarak çok daha uzun süre ilerleme kat edebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Bubble Shooter oyununda eşleştirme becerilerinizi kullanarak oyun içerisinde ilerleme kat edebilirsiniz. Son zamanların en çok indirilen oyunları arasında yer alan Bubble Shooter sayesinde, renkli balonların her birini eşleştirerek puanınızı artırmaya odaklanın. Balon patlatma heyecanını her an her yerde yaşamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Herhangi bir zaman sınırı olmadan platformda yer alan balonların her birini patlatarak kazancınızı artırmaya odaklanın. Balon patlatma becerilerinizi en iyi şekilde kullanmak için Bubble Shooter oyununda zaman geçirebilirsiniz.

Balonlar arasında geçiş yapmak için dokunun ve ateş etmek için ise bırakın. Tüm renklerde parlayan baloncuklar ile karşılaşacaksınız. Bunun yanı sıra, güç artırıcılar ve binlerce muhteşem harita size oyun içerisinde yardımcı olacaktır. Her an her yerde oynayacağınız Bubble Shooter oyununda kazanmanız gereken ödülleri kazanarak çok daha uzun süre ilerlemeye odaklanın. Vikingleri kurtarma destanı içerisinde kendinizi kanıtlamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Balon patlatma oyunu basittir ancak bağımlılık yapar. Bu sayede oyunda her zaman vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Meydan okuma, dokunma veya ateş etme becerilerinizin her birini kullanarak ilerleme kat edin.

Bubble Shooter indir

Balonların her birini patlatarak oyun alanında çok daha uzun süre ilerleme kat edebilirsiniz. Baloncuk duvarlarının her birini patlatın ve sonsuz ücretsiz atış yapmanın heyecanını yaşayın. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Bubble Shooter dünyasında, zorlu ancak bir o kadar da nefes kesen anlar yaşayabilirsiniz. Binlerce oyuncu seviyesini başarıyla geçerek daha uzun süre ilerleyebilirsiniz. Daha fazla beyin jimnastiği seviyesi ile süper renkli oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Son derece heyecan verici oyun içerikleri ile dikkatleri üzerine toplayan bu heyecan verici oyun ile akıllı cihazınızda nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun.

Yumuşak titreşimler, 3D efektler ve balonların çıkardığı muhteşem patlama sesleri rahatlamak için oldukça iyi gelir. Patlayan balonların fantastik krallığında balon patlatarak rahatlamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Burada yer alan her bir içeriği kullanarak oyun içerisinde ilerleme kat edebilirsiniz. Sevimli karakterlerle balon patlatma, açılabilir yeni bölümler ve çok çeşitli patlayan baloncuk bulmacalarıyla nefes kesen anlar yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda zaman geçirmek için internete ihtiyacınız olmaz. Her zaman her yerde internete gerek olmadan çevrimdışı bir şekilde balon patlatma deneyimi yaşamaya hazır olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Bubble Shooter - Ücretsiz indir